LinkedIn - užitečné HashTagy

Když už dáváme příspěvky na LinkedIn, zavedli jsme alespoň trochu řád do hashtagů, abyste je mohli využívat jako doplněk studia. Zde je základní přehled, abyste s nimi mohli cíleně pracovat.

Dlouhodobě používané

Nejsou omezeny jen na pár příspěvků. Tyto používáme všichni autoři a dlouhodobě. Jedná se o principy, které vás chceme naučit.

  • #vektoring: používáme u všech témat a akcí, které se týkají tzv. VEKTOROVÁNÍ. Tak trochu neřízeně jej používají všichni certifikovaní facilitátoři i mimo tuto Akademii jako marketing i pro snazší dosledovatelnost souvisejících témat. Můžete je najít i u video referencí zákazníků apod.
  • #akademieVektoring: používáme důsledně pouze u příspěvků, které slouží ke studiu. Většinou se jedná o podněty k zamyšlení jako kontroverzní téma, ukázka systémového myšlení u všedních věcí, kde bychom propojení nehladali apod. Umožní Vám získat snadno a rychle inspiraci k přemýšlení.
  • #vektoringModra#vektoringCervena#vektoringZelena#vektoringHneda#vektoringZluta: používáme jako propojení příkladu z praxe s teorií o Modelu zdravosti chování například v této publikci.  
  • #konstrukt: o konstruktech, které si tvoří jednotlivci nebo skupiny a pak se jim sami podřizují
  • #socialniSystemy: příklady toho, jak v praxi vypadají průběhy procesů, které jsou v každém systému stále stejné. Jen se pokaždé uplatňují v jiných souvislostech a proto jsou pro řadu lidí neviditělné (i pro nás vytrénované) a pak se divíme výsledkům. Učte se tyto procesy vidět, abyste lépe uměli pracovat s týmem nebo organizací.

Krátkodobě používané 

Jedná se o hashtagy, které použijeme třeba u krátké série příspěvků s jednotnou tématikou. Ty asi ani není nutné sledovat. Pomohou jen rychle vyhledat související příspěvky a komentáře.

  • #nezodpovedni: jak si sami svým chováním můžeme za věci, které nás pak obtěžují 
  • #intervence: zásahy do přirozeného dění v systému, bez kterých by vývoj nabral nechtěný směr