Partneři Akademie Vektoring

Akademii Vektoring podporují celé organizace. Jedná se o konkrétní lidi, kteří vidí smysl v naší práci. Většina z nich dokonce integrovala "vektorování" a naše konzultantské služby do svých nabídek.

Vektoring_logo Vektoring s.r.o. je vývojové centrum, kde vznikají řešení na rozvoj organizací. Odborné texty umožňující pochopit mnohdy abstraktní svět hodnot, kultur a pracovních vztahů. Vedle textů jsou k dispozici také dobře otestované workshopy, které v rukách cvičených facilitátorů nebo konzultantů pomáhají firmám měnit se, růst a rozkvétat.
AHA PR Agency je první vzdělávací společnost, která začala spolupracovat s Vektoring s.r.o. Paní Alena Horáková jako první pochopila, že rozvoj organizací je užitečný obor a společně jsme jej nabídli klientům, kteří do té doby byli zvyklí u AHA PR Agency objednávat pouze vzdělávání. Majitelka firmy dodnes spolupracuje a šíří myšlenku rozvoje organizací.
APROFES APROFES vyhledává lidi na konkrétní pozice do konkrétních firem. Protože najít dobré lidi je drahé, rovnou firmám pomáháme vyladit tým, do kterého nový člověk nastupuje. Tím umožníme firmám využít potenciál dobrých lidí v co nejkratším čase.
Logo Automotive Interims Automotive Interims je společnost, která disponuje řadou odborníků se zkušeností na interim pozicích. Společně umíme interim manažery rychleji začlenit do stávajících týmů. Protože jednatel firmy absolvoval některé výcviky Vektoring, občas umí svým zákazníkům poradit, aby se s námi spojili a využili konzultanty Vektoring pro rozvoj firemní kultury, zavedení změny apod. V minulosti jsme společně pomohli několika firmám s různými problémy.