Přirozený leadership - sestřih webináře

Kód: 101
Značka: Jan Korbel
1 Kč 0,83 Kč bez DPH
Skladem

Sestřih webinářů, který narovnává příliš složitý pohled na téma leadership. Vědecké pojetí leadershipu včetně dovednostních soft skills přístupů téma zamlžují a odvádí pozornost od jeho podstaty. Pak je logicky obtížné leadership napříč firmou rozšířit. Tato nahrávka připomíná jádro problému tak, aby se Leadership stal zvládutelným pro každého.

Video můžete použít pro získání nových podnětů, jako předvoj leadership programů nebo pro rychlé vysvětlení skupině kolegů, co je v rámci rozvoje leadershipu s námi čeká. 

Odkaz na webinář zdarma: klikněte zde, vložte email a odkaz Vám doručíme. 

Poznámka k ceně:

 • Nemusíte nic platit, užijte si video. Pak prosíme, abyste video rozšířili mezi co nejvíce známých, ale jen tak, jak je Vám to příjemné.
 • Stejně tak můžete sami vložit částku (naklikat kolik "kusů" chcete), jakou nás podpoříte v další tvorbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přínosy programu:

 • Vysvětlení pojmu leadership jednotlivcům až po velké skupiny lidí
 • Probuzení motivace zabývat se leadershipem
 • Seznámení s naším přístupem k leadershipu
 • Ukázka lidské stránky a přirozenosti leadershipu

Obsah: 

 • Podstata leadershipu
 • Styly leadershipu
 • Rozpor ve vnímání lídrů
 • Jak se stát lídrem
 • Jak šířit leadership firmou

Výstupy: Po zhlédnutí videa obdržíte drobný úkol, na kterém si prověříte pochopení obsahu.

Absolventi říkají:

 Zúčastnila som sa už niekoľkých Honzových webinárov a medzi jeden z najzaujímavejších určite patrí webinár o Leadershipe. Toto školenie určite odporúčam na vzhliadnutie či už zabehnutým skúseným leadrom, alebo ľuďom s ambíciou pre túto rolu. Dozviete sa mnoho užitočných rád a tipov a Honza umožní nahliadnuť aj za oponu celého leadership konceptu, kde hlavnú rolu nehrá len samotný leader, ale celá organizácia.

Zuzana Macková
Senior HR, Profinit

Doplňkové parametry

Kategorie: Videa o rozvoji firem
Autor: Jan Korbel
Formát: Sestřih webináře
Rozsah: 1 hodina
Termín: stále dostupné
Přednášející: Jan Korbel
Cílová skupina: bez omezení
 

 

Jmenuji se Honza Korbel a jsem:

 • lektor soft skills s praxí cca 20 let
 • konzultant pro změny a rozvoj s praxí cca 13 let
 • spoluautor koncepce Vektoring, majitel firmy Vektoring s.r.o.
 • vedoucí výcviku nových konzultantů a facilitátorů skupiny Vektoring

Ve 33 letech jsem se dostal ke know-how společnosti Grid International jako spolumajitel a jednatel české pobočky. V oboru Rozvoj organizací jsem uviděl obrovský potenciál a zároveň cítím radost, když po mně ve firmě zůstanou kvalitní pracovní vztahy, když lidé v rámci rozvojových projektů zažijí skutečný leadership a radost z týmové spolupráce. Protože Grid ustrnul ve vývoji, pokračovali jsme s kolegy v dalším bádání a tvoření, až vzniklo vývojové centrum Vektoring s.r.o. Kolem centra sdružujeme konzultanty, kouče, odborníky ve vzdělávání a certifikované facilitátory synergogických workshopů. Společnými silami pomáháme zefektivnit práci jednotlivců, týmů i celých firem.

Kromě toho jsem také vizionář a miluju tvoření. Proto vznikla tato studijní platforma. Chci lidem ukázat, že firemní kultury a leadership nejsou výsadou velkých firem a už vůbec se nejedná o drahé záležitosti. Pohání mě touha ukazovat lidem, že hodnoty a vztahy mohou být hodně konkrétní a že jejich rozvoj leží v rukách každého člověka v organizaci.

Mám rád výzvy, tak jsem za poslední roky pracoval na několika odvážných projektech. Zde jsem si ověřil mé přesvědčení, že leadership ve stylu modré barvy přinese excelentní výsledky v obchodě, zákaznickém servisu i v dosahování vysokých cílů. O těchto zkušenostech pak vyprávím účastníkům výcviků. 

Baví mě zabývat se obchodní stránkou firem. Pomáhám s profesionální komunikací, tvorbou firemních a prodejních prezentací. Více najdete na mém osobním webu www.jkorbel.cz. Učím věci, které sám používám v praxi. Někdy jsem v rozporu s rozšířenými poučkami v oblastech prodej, prezentace a vedení lidí. Pro svá tvrzení mám argumenty ze zdánlivě vzdálených oborů jako jsou koučování, teorie sociálních systémů, vývoj lidského mozku, principy fungování mezilidských vztahů ale třeba také z bojových umění.

 Zde si můžete stáhnout můj profil v PDF.

 

„Když jsem převzal řízení firmy, pracovali v ní lidé zvyklí tvrdě makat. Měli talent, ale často hluboko skrytý po letech direktivního vedení. V první řadě jsem tedy hledal způsoby, jak změnit …přístup tak, abych zachoval to dobré a zároveň odkryl potenciál….nevyužitý ke škodě firmy i samotných lidí.“                                    

Marek Hatlapatka, CEO, CYRRUS, a.s.

 „…Co je tedy na Janu Korbelovi jiné, než na jiných trenérech/lektorech/koučích? Já bych řekla, že všechno! Když s Vámi Jan pracuje, věnuje se Vám sto procenty, vnímá, poslouchá, jakoby s Vámi v tom daném prostředí byl denně a denně z zpovzdálí pozoroval. Máme toho za sebou už hodně a nikdy jsem neměla pocit, že by mu šlo o to, udělat byznys, ale o to, skutečně pomoci…“

Bc. Michaela Smit, People & Culture Manager, HOERBIGER ŽANDOV, s.r.o.